Remont u siebie

remont

Remont strony www 

Na przykład historia remontu strony internetowej Home 3K zyskała już wąsy i brodę, a efekt końcowy daleko odbiega od projektu wstępnego. Stało się tak nie przez nasze niezdecydowanie, ale marną „ekipę remontową”. Sytuacja średnio przyjemna. W efekcie trzeba było wziąć remont w swoje ręce. Pomógł WordPress, szablon motywu i trochę samouczków. Może nie jest idealnie, ale czysto, prosto i klarownie, a to lubimy.

Teoria i praktyka

W dzisiejszym świecie nie można funkcjonować już bez strony internetowej. Nastał nowy ład. Postanowiliśmy jednak, że chcemy niezależnie od tego czy byliście, jesteście lub będziecie naszymi klientami wykorzystać ją nie tylko do kontaktu z nami, ale do dzielenia się z Wami – inwestorami indywidualnymi – naszą wiedzą.

Gdy inwestorem jest osoba fizyczna  funkcjonująca w branży nie związanej z budownictwem, łatwo może paść ofiarą nieuczciwych wykonawców. Postaramy się wyposażyć was w podstawową wiedzę potrzebną przed rozpoczęciem inwestycji. Pozwoli Wam ona jako inwestorom:

  • bezpiecznie zrealizować inwestycję,
  • swobodnie rozmawiać z ekipą,
  • znaleźć ekonomiczne rozwiązania,
  • wybrać najlepsze technologie,
  • z satysfakcją spojrzeć na efekty,
  • po czasie nie martwić się poprawkami.

Gdzie oszczędzać, gdzie dołożyć

Nie zawsze tanio znaczy byle jak i nie zawsze drogo znaczy dobrze. Postaramy się podpowiedzieć Wam na czym można oszczędzić by zmniejszyć budżet remontu, a na czym oszczędzać nie warto, bo w efekcie, prędzej czy później zapłacicie za to dwa razy, najecie się strachu i zafundujecie sobie niepotrzebne nerwy. Spróbujemy pogadać o tym, czy ekipa remontowa to tępe robole, czy wysokiej klasy specjaliści i dlaczego szacunek wzajemny zawsze procentuje. Rozprawimy się z mitem, że z budowlańcami rozmawia się wyłącznie z użyciem słów uznanych za interpunkcyjne, takich jak: „k…a”, „ja p…ę”, „ty zj…e” i pochodnych. Będziemy podpowiadać wam praktyczne rozwiązania różnych dylematów pojawiających się w trakcie remontu, a od czasu do czasu opowiemy Wam również co przydażyło nam się „na robocie”. Zostańcie z nami i zasubskrybujcie nasz blog, a jeżeli będziecie potrzebowali naszej pomocy zapraszamy do kontaktu.

Wykorzystano fotografie własne Home 3K oraz ze zbiorów charlesdeluvio i Gabor Monori na Unsplash

Zobacz też: