Etapy współpracy

Home 3K – Szybkie remonty

W Home 3K szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta i wzajemny szacunek. Dlatego wypracowaliśmy przejrzystą procedurę współpracy z inwestorem, która obu stronom – zlecającemu i wykonawcy – niezależnie od wielkości i stopnia skomplikowania inwestycji, zapewnia poczucie bezpieczeństwa. 

1
KONTAKT

Polecił nas zadowolony klient? Trafiłeś na ogłoszenie lub ulotkę? Znalazłeś naszą stronę www, profil fb lub reklamę w sieci? Masz pytania? Napisz do nas przez stronę KONTAKT lub zadzwoń: 574 700 112.
następny

2
KONSULTACJA NA INWESTYCJI

W dogodnym terminie umawiamy się na inwestycji, aby zobaczyć z czym mamy się zmierzyć. Potrzebujemy od ciebie projektu, wg którego mielibyśmy wykonać zlecenie, a jeśli go nie ma, opis twojego pomysłu, nawet odręczne rysunki i propozycję materiałów, na których ci zależy. W niektórych sytuacjach możemy poprosić cię o dodatkowe informacje techniczne o obiekcie. Dokonamy pomiarów i na tej podstawie przygotujemy kosztorys.
następny

3
BEZPŁATNY KOSZTORYS

Na podstawie konsultacji na obiekcie i projektu lub otrzymanych od ciebie wytycznych przygotujemy kosztorys usługi i materiałów, z uwzględnieniem twoich propozycji lub konkretnych wskazówek.
następny

4
WZAJEMNE USTALENIA

Dokonujemy wzajemnych ustaleń. Będą to korekty lub akceptacja kosztorysu, sposób zakupu materiałów, termin i harmonogram prac, odbiorów cząstkowych i płatności oraz inne ustalenia organizacyjne. Na tej podstawie przygotowujemy umowę. W celu dokonania ustaleń możemy umówić kolejne spotkanie albo przeprowadzić je telefonicznie, online lub/i mailowo.
następny

5
PODPISANIE UMOWY

Po ustaleniu wszystkich istotnych spraw spotykamy się na podpisanie umowy. Od tego momentu jesteśmy związani wzajemnym zobowiązaniem.
O umowie więcej możesz dowiedzieć się TUTAJ
następny

6
ROZPOCZĘCIE PRAC

W umówionym dniu wchodzimy na teren twojej inwestycji i rozpoczynamy prace zgodnie z ustalonym harmonogramem.
następny

7
ODBIORY CZĄSTKOWE I TRANSZE PŁATNOŚCI

Realizujemy zlecone nam prace. Jako inwestor odbierasz protokołem cząstkowym kolejne, ustalone w umowie etapy prac. Dzięki temu możesz być pewien postępu prac i jakości wykonania. Po każdym odbiorze cząstkowym dokonujesz ustalonej umową transzy płatności. Dzięki temu my nie obawiamy się problemów z płatnościami na koniec zlecenia, a opłacona jest zawsze tylko wykonana praca.
następny

8
ZAKOŃCZENIE PRAC

Po zakończeniu ostatniego etapu prac, protokołem końcowym dokonujesz odbioru końcowego wykonanych przez nas prac i wykonujesz ostatnią, zamykającą transzę płatności. Prace uznajemy za zakończone.
następny

9
SPRZĄTANIE

Inwestycję zawsze zostawiamy po sobie posprzątaną (w zakresie naszych prac) i gotową do użytkowania lub wejścia na czysto kolejnej ekipy, jeżeli nasza umowa dotyczyła wykonania tylko prac cząstkowych.