"Film to życie, z którego wymazano ślady nudy." (Autor: Alfred Hitchcock)

UWAGA !!!

PRZEBUDOWA

W okresie do dnia 01.07.2018 nasz serwis internetowy www.3kroki.pl będzie niedostępny ze względu na prowadzoną przebudowę. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pracujemy codziennie od 8:00 do 16:00, choć zdarza nam się nie odebrać telefonu. Oznacza to, że jesteśmy właśnie na planie filmowym lub fotograficznym i pracujemy dla naszego klienta. Oddzwonimy.

Telefon:

71 723 01 61  (Wrocław)

601 535 871

Facebook:

fb.com/3KROKI

Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski i Europy. Klientów na spotkania produkcyjne i biznesowe zapraszamy do Wrocławia. Ze względu na terenowy charakter naszej pracy prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań. Możemy również dojechać do Państwa siedziby.

 Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania dotyczące produkcji filmowej, sesji fotograficznych, szkoleń medialnych, warsztatów filmowych oraz zakresu współpracy. Pozostańmy w kontakcie!

Przez fakt wysłania wiadomości na jeden z powyższych adresów wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas zawartych w wiadomości Państwa danych osobowych w zakresie niezbędnym do  utrzymania z Państwem zainicjowanego przez Was kontaktu. W każdej chwili posiadacie Państwo m. in. prawo dostępu i wglądu w swoje dane osobowe, modyfikacji czy prawo do bycia zapomnianym . Informujemy, że powierzone nam dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail oraz inne podane przez Państwa dane) przetwarzane będą zgodnie z aktualnymi wymogami RODO/GDPR oraz krajowych przepisów prawa o ochronie danych osobowych.

"Kiedy robisz film, przestaje on być tylko filmem, lecz staje się częścią twojego życia."  (autor: Alan Rickman)