Warsztat pt. JAK TWORZYĆ CZYTELNĄ KOMUNIKACJĘ?

Utworzone: 15maja2013

Wszystkich chcących rozwinąć swoje umiejętności oraz poznać tajniki przygotowania filmu ukazującego miasto zapraszamy 22 maja 2013 na prezentację i panel dyskusyjny pt. "Jak tworzyć czytelną komunikację?". Warsztaty poprowadzi Radosław Drabik - dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Specjalista zarządzania, marketingu i komunikacji, producent. Od 15 lat związany z reklamą i filmem. Od 2 lat juror konkursu "Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!".

Warsztaty przygotowane zostały przez organizatorów konkursu "Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!", w ramach cyklu warsztatów, które pomóc mają młodym filmowcom w stworzeniu profesjonalnego filmu. Ponieważ podstawą powstania dobrego filmu jest ciekawy pomysł i jego odpowiednie opracowanie, pierwszy warsztat "Jak tworzyć czytelną komunikację?" poświęcony będzie warstwie koncepcyjnej filmu przygotowywanego na konkurs "Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!".

W czasie warsztatów poruszone zostaną następujące zagadnienia:

• Co to jest czytelna komunikacja?
• Czy powinienem zajmować się filmem/reklamą?
• Proces przedprodukcyjny.
• Do kogo mówię? Odbiorcy.

Po części prezentacyjnej prowadzący oraz organizatorzy konkursu będą odpowiadać na pytania. Panel odbędzie się 22 maja w godz. 18.00-19.30 w Kinie Nowe Horyzonty, przy ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21 (sala nr 5).
Zainteresowanych udziałem w warsztacie prosimy o kontakt mailowy: kontakt@krecwroclaw.pl. Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Zobaczcie też oficjalną stronę wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/452004651559222/

Do zobaczenia!